Gizem Bağdaçiçek Kimdir, Kaç Yaşında? Gizem Bağdaçiçek Neden Gözaltına Alındı?

Sosyal medyada fenomen olarak tanınan Gizem Bağdaçiçek gözaltına alındı. Haberin duyulmasının ardından pek çok kişi Gizem Bağdaçiçek’in kim olduğunu araştırmaya başladı. Peki, daha önce Onlyfans adlı platformda yayınladığı görüntüler ve Fenerbahçeli Bruma’yı ifşa etmesiyle gündeme gelen Gizem Bağdaçiçek kimdir? Gizem Bağdaçiçek neden gözaltına alındı?

İşte detaylar…

Gizem Bağdaçiçek Kimdir?

Gizem Bağdaçiçek, 1998 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Bulgaristan göçmeni bir ailenin kızı olduğu öğrenilen Bağdaçiçek, 2021 yılında OnlyFans adlı platforma katılmış. 

Sosyal medya platformlarında içerik üreten Gizem Bağdaçiçek’in eğitim durumu ve özel hayatı hakkında ise net bir bilgi bulunmamakta.

Gizem Bağdaçiçek Neden Gözaltına Alındı?

Gizem Bağdaçiçek’in sosyal medyada yayınladığı görüntüler nedeniyle gözaltına alındığı öğrenildi. ‘Müstehcenlik’ suçlamasıyla gözaltına alınan Bağdaçiçek, emniyetteki işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edildi.

“Müstehcenlik” suçlamasıyla gözaltına alınan Gizem Bağdaçiçek’ten suçlamalara ilişkin ilk açıklama geldi.

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amiriliği ekipleri tarafından gözaltına alınan ve daha sonra adliyeye sevk edilen Gizem Bağdaçiçek’in suçlamalara ilişkin:

‘Önceden bu tarz yayınlar yapıyordum, şimdi yapmıyorum.” dediği öğrenildi.

Gizem Bağdaçiçek’in “Müstehcenlik” suçuyla göz altına alınması sosyal medyada tepkilere de neden oldu.

Gizem Bağdaçiçek ile ilgili diğer haberlerini ve sosyal medya kullanıcılarının konuya ilişkin tepkilerini görmek için diğer içeriklerimize göz atmak isteyebilirsiniz. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir